Home / Bedrijfsnieuws / Alle gemeenteraad kandidaten op een rij

Alle gemeenteraad kandidaten op een rij

Centraal stembureau Steenwijkerland

Kandidatenlijsten verkiezing van de leden van de gemeenteraad van Steenwijkerland. De voorzitter van het centraal stembureau voor verkiezing van de leden van de gemeenteraad van Steenwijkerland;
gelet op artikel I 17 van de Kieswet;
maakt bekend dat voor de op 21 maart 2018 te houden verkiezing de volgende geldige kandidatenlijsten zijn ingeleverd:

Lijst 1 BuitenGewoon Leefbaar (BGL)

Nr Naam Woonplaats
1 Akkerman, O. (Oene)  (m) Oldemarkt
2 Bus, A.G. (André)  (m) Paasloo
3 Haveman-Regeling, C. (Ina)  (v) Onna
4 Ruitenberg, H. (Helmich)  (m) Giethoorn
5 Dijkstra, A. (Abe)  (m) Oldemarkt
6 Dahmen, E.J.E. (Erik)  (m) Vollenhove
7 Top, J.M. (Jeannette)  (v) Tuk
8 Stam, G. (Gert)  (m) Belt-Schutsloot
9 Holterman, T. (Tinus)  (m) Giethoorn
10 Keizer, R. (Richard)  (m) Steenwijk
11 Daan, B. (Bennie)  (m) Steenwijkerwold
12 ten Berge-op de Weegh, M.A.T. (Ingrid)  (v) Steenwijkerwold
13 Oosterkamp, T. (Thomas)  (m) Oldemarkt
14 Mooiweer, G. (Guus)  (m) Sint Jansklooster
15 Bijl, S. (Saskia)  (v) Giethoorn
16 Hof, A.R. (Anja)  (v) Basse
17 Krol, G.L. (Gijs)  (m) Willemsoord
18 Smit, J.A.B.M. (Jos)  (m) Oldemarkt
19 Otten, A. (Andreas)  (m) Tuk
20 Schiere, C.H. (Conny)  (v) De Pol
21 van der Linde, K. (Klaas)  (m) Sint Jansklooster
22 Korthoef, K. (Klaas)  (m) Belt-Schutsloot
23 Boerman, P.J.J. (Peter)  (m) Basse
24 van der Meer, T. (Tanja)  (v) Paasloo
25 te Riele, T.G. (Theo)  (m) Steenwijkerwold
26 Dedden, J.M. (Jessica)  (v) Oldemarkt
27 Feenstra, A.R. (Auke)  (m) Tuk
28 de Boer, H. (Henk)  (m) Ossenzijl
29 Knol, K. (Karlijn)  (v) Giethoorn
30 Bijl, T. (Tiny)  (v) Giethoorn

 

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr Naam Woonplaats
1 Jongman-Smit, T. (Trijn)  (v) Vollenhove
2 Bunt, S. (Steven)  (m) Giethoorn
3 Mulder, J. (Jannes)  (m) Steenwijkerwold
4 Sommer, W.H. (Willem)  (m) Steenwijk
5 Wolters, M. (Tinus)  (m) Steenwijkerwold
6 Ferwerda, M. (Marko)  (m) Steenwijk
7 Konter, W.T.A. (Wim)  (m) Vollenhove
8 Logtmeijer, R. (Roland)  (m) Steenwijk
9 Cordes, J.C. (Jan)  (m) Tuk
10 Demirci, Y. (Yakup)  (m) Steenwijk
11 Aukes-Veldman, A.B.M. (Jeanette)  (v) Blankenham
12 Boxum, A.A. (Sander)  (m) Blokzijl
13 Bakker, S. (Siem)  (m) Wanneperveen
14 van den Berg-van der Vet, M. (Marion)  (v) Oldemarkt
15 Jongman, I. (Iris)  (v) Vollenhove
16 Huisman, F.E. (Floris)  (m) Steenwijk
17 Klinefelter-Koopmans, A.L. (Annelies)  (v) Steenwijkerwold
18 ten Klooster, J. (Jan)  (m) Willemsoord
19 Volkers, B.C. (Bart)  (m) Steenwijk
20 Tol, G. (Geiske)  (v) Basse
21 Hofman, L. (Linda)  (v) Vollenhove
22 van der Werf, T.L. (Theo)  (m) Steenwijk
23 Wildeboer-Tiemes, G. (Gé)  (v) Wanneperveen
24 Boxum, T. (Teun)  (m) Blokzijl
25 Nengerman, T. (Tinie)  (v) Steenwijk
26 Prins, K.D. (Klaas)  (m) Steenwijk
27 van Zanten-Blum, G.C. (Greetje)  (v) Steenwijk
28 Pit, W. (Wil)  (m) Steenwijk
29 Dalstra-Kramer, M. (Menie)  (v) Kallenkote
30 Gorte, J. (Janita)  (v) Giethoorn
31 Greven, L.F. (Luc)  (m) Steenwijk


Lijst 3 CDA

Nr Naam Woonplaats
1 Vredenburg, J.P. (Jan)  (m) Giethoorn
2 Kersjes – Holweg, F.B. (Femedith)  (v) Vollenhove
3 Boersma, S. (Steven)  (m) Steenwijk
4 Vinke, G. (Gerrit)  (m) Tuk
5 Netjes, C.J. (Clazinus)  (m) Steenwijk
6 van Beekhuizen, J. (Jan)  (m) St Jansklooster
7 Brus, J.W. (Wim)  (m) Giethoorn
8 Schreur, R. (Rhandy)  (m) Scheerwolde
9 Punt, M. (Maarten)  (m) Ossenzijl
10 Brouwer, H. (Herman)  (m) Oldemarkt
11 van Galen, A.N.H. (Toon)  (m) Scheerwolde
12 te Riele, A.G.J. (Arnold)  (m) Vollenhove
13 Tilma, S.B. (Sierd)  (m) Steenwijk
14 Tuenter-Hetebrij, T. (Tanja)  (v) Giethoorn
15 Wink, R. (Robert)  (m) Steenwijkerwold
16 Haasjes, H. (Harmen)  (m) Vollenhove
17 Slootstra-Heinen, M. (Marianne)  (v) Oldemarkt
18 de Jong, T.G. (Ineke)  (v) Tuk
19 van Dalen, J.H. (Johan)  (m) Blokzijl

 

Lijst 4 CPB

Nr Naam Woonplaats
1 Willemsen-Post, J. (Jacqueline)  (v) Vollenhove
2 Lassche, R. (Ronnie)  (m) Sint Jansklooster
3 Lassche, L. (Ludwig)  (m) Blokzijl
4 Hoorn, G. (Gidion)  (m) Wanneperveen
5 Gernaat, T. (Tilko)  (m) Steenwijk
6 Bos, L.J. (Luuk)  (m) Vollenhove
7 Hogeterp, H.A. (Rik)  (m) Oldemarkt
8 Doeven, J. (Jack)  (m) Blokzijl
9 de Jonge, K.D. (Kasper)  (m) Belt-Schutsloot
10 Winter, E. (Eddy)  (m) Vollenhove
11 Spans-Witte, S.M. (Malissa)  (v) Sint Jansklooster
12 Mollema, J.M. (Menno)  (m) Steenwijk
13 Vos, A. (Arno)  (m) Vollenhove
14 Naberman, K. (Karlo)  (m) Sint Jansklooster
15 Slot-Westenbrink, B. (Ineke)  (v) Wanneperveen
16 van de Belt, H. (Rik)  (m) Belt-Schutsloot
17 Knobbe-Naberman, J.G. (Janneke)  (v) Sint Jansklooster
18 Spans, P. (Peter)  (m) Vollenhove
19 Lassche-Mondria, J.C. (Jolanda)  (v) Sint Jansklooster
20 Hakvoort-Wouters, H.A. (Karin)  (v) Blankenham
21 van Dalen, L. (Luut)  (m) Sint Jansklooster
22 Rook, W. (Wilma)  (v) Vollenhove
23 de Jonge, S. (Steven)  (m) Blokzijl
24 Koelma, K.J.A. (Karla)  (v) Blankenham
25 van Driel, H. (Hiske)  (v) Vollenhove
26 ten Wolde, F. (Freddy)  (m) Belt-Schutsloot
27 van Benthem, R. (Richard)  (m) Sint Jansklooster
28 Halfmouw, T. (Trijntje)  (v) Belt-Schutsloot
29 Heetebrij, J. (Jaap)  (m) Sint Jansklooster
30 van Benthem, W. (Wilma)  (v) Vollenhove
31 Lassche, E. (Egbert)  (m) Sint Jansklooster
32 Ouderling, J.H. (Joop)  (m) Vollenhove
33 Rook, G. (Geuje)  (m) Sint Jansklooster
34 de Jonge, A. (Aalt)  (m) Belt-Schutsloot
35 Drogt, E. (Evert)  (m) Sint Jansklooster
36 Hoefman, J. (Jan)  (m) Oldemarkt


Lijst 5 VVD

Nr Naam Woonplaats
1 Slomp – Dekkers, M.J.A. (Miriam)  (v) Giethoorn
2 Stapel, A.W. (Wim)  (m) Eesveen
3 Harmsma, A.M. (Bram)  (m) Steenwijk
4 van Duijvenvoorde, J. (Jeroen)  (m) Blokzijl
5 Ziel, J. (Jeroen)  (m) Sint Jansklooster
6 Brommer, G.J. (Gert)  (m) Tuk
7 Middelhof, L. (Luciënne)  (v) Vollenhove
8 Beltman, E. (Bert)  (m) Tuk
9 van Eeden, R. (Rhoda)  (v) Giethoorn
10 Bennen, M.P. (Maurice)  (m) Zuidveen
11 Rienmeyer, J.R. (Jurjen)  (m) Kalenberg
12 Boender, P.W. (Peter)  (m) Giethoorn
13 Terpstra, J.W. (Johan)  (m) Steenwijk
14 Hammer, A.G.J.M. (André)  (m) Vollenhove
15 Pries, L. (Leo)  (m) Tuk
16 van der Vegt – de Boer, J.M. (Jetty)  (v) Kuinre
17 Lobers – Wijnia, E. (Elly)  (v) Giethoorn
18 Nijdam, H. (Hendrik)  (m) Blokzijl
19 Ross, R. (Ruud)  (m) Basse
20 Hogenberg, J. (Jan)  (m) Scheerwolde
21 Bakker, B.J. (Bouwe)  (m) Sint Jansklooster
22 Brandsma, F.H. (Frans)  (m) Steenwijkerwold
23 Hagendijk, J. (Hans)  (m) Blokzijl
24 Kamminga – van Rozen, G.M. (Margé)  (v) Wetering
25 Spijkervet, F.K.L. (Karst)  (m) Wanneperveen
26 Groen, W.B. (Wirt)  (m) Steenwijk
27 Bakker, I.A. (Ineke)  (v) Blokzijl
28 Kuperus – Hartink, G.C. (Bertine)  (v) Steenwijk


Lijst 6 Democraten 66 (D66)

Nr Naam Woonplaats
1 Versteeg, T.C.M. (Theo)  (m) Paasloo
2 Elgersma, E.H. (Emmy)  (v) Eesveen
3 Leistra, M.W. (Minze)  (m) Steenwijk
4 de Vries, T.H. (Thom)  (m) Kalenberg
5 van Dalen, J.W. (Jan Willem)  (m) Steenwijk
6 te Raa, J.H. (Harrie)  (m) Blankenham
7 van der Linde, A.A.J. (Aad)  (m) Giethoorn
8 Mooijweer, J. (Jos)  (m) Blokzijl
9 Thoma, M. (Marjolein)  (v) Steenwijk
10 Vernooij, E. (Edgar)  (m) Steenwijk
11 van Dijk, G. (Grieko)  (m) Tuk
12 van der Dussen, A.J. (Arjun)  (m) Kalenberg
13 Fakkert, A.F. (Anton)  (m) Steenwijk
14 Houter, H.P. (Henk)  (m) Steenwijkerwold
15 Langedijk e/v Versteeg, A.M. (Antoinette)  (v) Paasloo

 

Lijst 7 ChristenUnie

Nr Naam Woonplaats
1 Scheringa, M. (Marcel)  (m) Sint Jansklooster
2 Drijfhout-Alkema, J.G. (Jantina)  (v) Steenwijk
3 Boxum, H.J. (Henk)  (m) Sint Jansklooster
4 Benus-van den Born, N. (Niels)  (m) Steenwijk
5 van Benthem, P.F. (Peter Frank)  (m) Sint Jansklooster
6 Odink-de Jonge, L. (Lammie)  (v) Sint Jansklooster
7 Spans, D. (Dennis)  (m) Sint Jansklooster
8 Lievers, C. (Cor)  (m) Tuk
9 Kleine, G.S. (Gerben)  (m) Vollenhove
10 Kruyswijk, E.V. (Evert)  (m) Steenwijk
11 Rook, A.N. (Niels)  (m) Vollenhove
12 Winters, R.K. (Remmie)  (m) Eesveen
13 Bekker-Holtland, A.J. (Arien)  (v) Steenwijk
14 Hummelen, P.J. (Pieter Jan)  (m) Steenwijk
15 Tuin, A.A. (Alfred)  (m) Vollenhove
16 de Haan, G. (Gjalt)  (m) Steenwijk
17 Petter, H.J. (Hendrik Jan)  (m) Eesveen

 

Lijst 8 GROENLINKS

Nr Naam Woonplaats
1 van Vlijmen, R. (Ronald)  (m) Steenwijk
2 Makken, A. (Aletta)  (v) Steenwijk
3 van der Ende, F. (Fred)  (m) Kalenberg
4 Visser, I.J. (Ysbrand)  (m) Steenwijk
5 Tienstra, A.J. (Alexander)  (m) Steenwijk
6 Koekebakker, M.M. (Martine)  (v) Steenwijk
7 Spitzen, M.J.M. (Martien)  (m) Oldemarkt
8 van der Veen, G. (Guido)  (m) Steenwijk

 

Steenwijk, 9 februari 2018.

De voorzitter van het centraal stembureau voor verkiezing van de leden van de gemeenteraad van Steenwijkerland,

J.H. (Rob) Bats

 

 

Bekijk ook

Kandidaten met groen hart gezocht voor verkiezingen provinciale staten en waterschappen

Op woensdag 20 maart 2019 zijn de verkiezingen voor Provinciale Staten en waterschappen. Natuur en …

Kop in Beweging

Kop in Beweging

mob-menu

X
X